Medlemmer

1. februar 2019 - 31. januar 2020

Videnskabeligt personale:

Bo Sandemann Rasmussen, Studienævnsformand, Professor, Institut for Økonomi
Morten Berg Jensen, (Stedfortrædende studienævnsformand), Lektor, Institut for Økonomi
Alexander Koch, Professor, Institut for Økonomi
Rune Stubager, Professor, Institut for Statskundskab

Studerende:

Christina Munkholm Andersen (Vice chairman - 23 August 2019 - 31 January 2020)
Esben Clausen (BA.oecon)
Victoria Justine Ulriksen Draborg (BA.oecon)
Nicolas Seidenschnur (23 August 2019 - 31 January 2020)  

1429422 / i40