Mentorer for førsteårsstuderende

Mentorer for Datavidenskab

Navn: Laura Horsfall Folmer
Studie: Datavidenskab
Mentor for: DAV1 & DAV2
Mail: laurafolmer@math.au.dk
Mobil: 27 14 18 71
Kontakt mig via: SMS eller mail
Navn: Thomas Lykke Rasmussen
Studie: Datavidenskab
Mentor for: DAV1 & DAV2
Mail: thomaslykker@math.au.dk
Mobil: 26 17 28 28
Kontakt mig via: SMS eller mail

Mentorer for Matematik

Navn: Agnete Bie Westphael
Studie: Matematik
Mentor for: MAT1 & MAT4
Mail: agnete@math.au.dk
Mobil: 27 63 07 22
Kontakt mig via: SMS eller mail
Navn: Jonas Karlskov Cardie
Studie: Matematik
Mentor for: MAT1 & MAT4
Mail: cardie@math.au.dk
Mobil: 21 32 95 79
Kontakt mig via: SMS eller mail
Navn: Laura Haunstrup Krog
Studie: Matematik
Mentor for: MAT2 & MAT3
Mail: laura.krog@math.au.dk
Mobil: 28 44 08 50
Kontakt mig via: SMS eller mail
Navn: Rane Schjøtt Ahle
Studie: Matematik (tilvalg)
Mentor for: MAT2 & MATS
Mail: rane@math.au.dk
Mobil: 26 66 96 56
Kontakt mig via: SMS eller mail
Navn: Emma Bundgaard Graham
Studie: Matematik (tilvalg)
Mentor for: MAT3 & MATS
Mail: emma.graham@math.au.dk
Mobil: 28 11 14 72
Kontakt mig via: SMS

Mentorer for Matematik-Økonomi

Navn: Louise Buch
Studie: Matematik-Økonomi
Mentor for: MØK 2 & 4
Mail: louisebuch@math.au.dk
Mobil: 24 81 15 51
Kontakt mig via: SMS eller mail
Navn: Isabella Frost-Larsen
Studie: Matematik-Økonomi
Mentor for: MØK 1 & 3
Mail: ifl@math.au.dk
Mobil: 42 58 08 85
Kontakt mig via: SMS eller mail
Navn: Allan Kristensen
Studie: Matematik-Økonomi
Mentor for: MØK 1 & 3
Mail: allan.kristensen@math.au.dk
Mobil: 29 70 85 04
Kontakt mig via: SMS eller mail
Navn: Mark Lyngesen
Studie: Matematik-Økonomi
Mentor for: MØK 2 & 4
Mail: mark@math.au.dk
Kontakt mig via: mail eller på mit kontor