Ansatte i HE Studier

Uddannelsesbetjening og Vejledning (UDVEJ)

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Andersen, Lise Ask Uddannelsesrådgiver liseask@au.dk +4593522328 1611, 145
Blidegaard, Bjørn Uddannelsesrådgiver bbl@au.dk +4520697372 1611
Ehrhorn, Lene Marie Uddannelsesrådgiver lme@au.dk +4587153083 1611, 144
Fallesen, Julie Schmidt Uddannelsesrådgiver jnf@au.dk +4593522325 1611, 145
Ipsen, Inge Hougaard Rådgiver ihi@au.dk +4587168363 1611, 141
Jensen, Gitte Uddannelsesadministrator gj@au.dk +4560224655 1611, 153
Jørgensen, Emily Melsen Fuldmægtig ej@au.dk +4587152825 1611, 153
Konrad, Lene Kristine Uddannelsesvejleder lkonrad@au.dk +4593522240 1611, 151
Korgaard Præstegaard, Rikke Specialkonsulent rkp@au.dk +4593508396 1611, 134
Lorentzen, Eline Skjøttgaard Uddannelsesrådgiver esl@au.dk +4593508100 1611, 141
Nielsen, Helle Bønsøe Uddannelsesadministrator hbn@au.dk +4587153489 1611, 139
Noe, Henriette Rådgiver noe@au.dk +4587153446 1611, 137
Pedersen, Dorte Lindvald Uddannelsesvejleder dortelp@au.dk +4593509067 1611, 153
Prins, Lisette Afdelingsleder lp@au.dk +4524526913 1611, 141
Schou Johansen, Mia Uddannelsesvejleder mia.johansen@au.dk +4593509069 1611, 151
Slater, Daniel Anthony Uddannelsesrådgiver dslater@au.dk +4593508142 1611
Westphall, Vibeke Lundbye Uddannelsesrådgiver viwe@au.dk +4593522272 1611
Willer, Jesper Leegaard Informationskonsulent jwi@au.dk 1611

Undervisning og eksamen (UVA/EKA)

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Andersen, Anne Mette Uddannelsesrådgiver ama@au.dk +4587153079 1611
Andersen, Thejs Revsbech Uddannelsesadministrator trm@au.dk +4587167618 1611
Bornerup, Mariann Windfeldt Uddannelsesadministrator mwbo@au.dk +4593509065 1611, 120
Dam, Søren Uddannelsesadministrator sdam@au.dk +4587153076 1611, 132
Engsig-Karup, Karoline Afdelingsleder kek@au.dk +4529869059 1611
Fischer, Merete Uddannelsesadministrator fischer@au.dk +4587167634 1611, 139
Jantzen, Mette Uddannelsesadministrator metjan@au.dk +4520660703 1611
Kragelund, Tina Sandfeld Uddannelsesadministrator tkragelund@au.dk +4587167863 1611, 133
Larsen, Annette Line Uddannelsesadministrator all@au.dk +4587167974 1611, 137
Larsen, Vibeke Kirstine Uddannelsesadministrator vkla@au.dk +4587153087 1611, 132
Lauridsen, Kristine Elkær Rohde Uddannelsesadministrator kristine.lauridsen@au.dk +4587168137 1611, 134
Madsen, Evy Lykke Uddannelsesadministrator elm@au.dk +4587153067 1611, 127
Marcussen, Birte Munch Øster Uddannelsesadministrator bmm@au.dk +4587168294 1610, 126
Monsrud, Marianne Richs Uddannelsesadministrator mrh@au.dk +4587167926 1611, 124
Møller, Henriette Stampe-Degn Uddannelsesadministrator hsdm@au.dk +4587153124 1611, 134
Mønster, Rikke Rønde Uddannelsesrådgiver rm@au.dk +4522881536 1611, 137
Reis, Susanne Uddannelsesadministrator sr@au.dk +4587153084 1611, 138
Schmidt, Ulla Uddannelsesadministrator us@au.dk +4587168367 1611, 137
Smedegaard, Gugge Uddannelsesadministrator gugge@au.dk +4587168142 1611, 130
Warthou, Dorthe Wulff Uddannelsesadministrator dw@au.dk +4587167578 1611, 137